Forelesning
Fredag kl. 10:15 -12:00, Auditorium U40 Domus Theologica
Undervisning: 25. august, 8. september - 15. september og 29. september - 3. november
Aud Valborg Tønnessen, Anne Hege Grung
Gruppeundervisning
Gruppe1
Tirsdag kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Undervisning: 29. august, 12. september, 3. oktober, 17. oktober, 31. oktober og 14. november
Mandag 6. november kl. 08:15 -10:00, rom U214 Domus Theologica
Petter Skippervold
Gruppe2
Tirsdag kl. 14:15 -16:00, rom U214 Domus Theologica
Undervisning: 29. august, 12. september, 3. oktober, 17. oktober, 31. oktober og 14. november
Mandag 6. november kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Petter Skippervold
Gruppe3
Onsdag kl. 08:15 -10:00, rom U214 Domus Theologica
Undervisning: 30. august, 13. september, 4. oktober, 18. oktober, 1. november og 15. november
Mandag 6. november kl. 16:15 -18:00, rom U202 Domus Theologica, rom U214 Domus Theologica, rom U309 Domus Theologica
Petter Skippervold
Gruppe4
Onsdag kl. 14:15 -16:00, rom U214 Domus Theologica
Undervisning: 30. august, 13. september, 4. oktober, 18. oktober, 1. november og 15. november
Tirsdag 7. november kl. 08:15 -10:00, rom U214 Domus Theologica
Petter Skippervold
Gruppe5
Torsdag kl. 08:15 -10:00, rom U309 Domus Theologica
Undervisning: 31. august, 14. september, 5. oktober, 19. oktober, 2. november og 16. november
Onsdag 8. november kl. 10:15 -12:00, rom U202 Domus Theologica, rom U309 Domus Theologica
Sissel Merete Finholt
Gruppe6
Torsdag 31. august kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Torsdag 14. september kl. 10:15 -12:00, rom U309 Domus Theologica
Torsdag 5. oktober kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Torsdag 19. oktober kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Torsdag 2. november kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Tirsdag 7. november kl. 08:15 -10:00, rom U309 Domus Theologica
Torsdag 16. november kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Sissel Merete Finholt
Gruppe7
Torsdag 31. august kl. 17:15 -19:00, rom U214 Domus Theologica
Torsdag 14. september kl. 17:15 -19:00, rom U214 Domus Theologica
Torsdag 5. oktober kl. 17:15 -19:00, rom U214 Domus Theologica
Torsdag 19. oktober kl. 17:15 -19:00, rom U214 Domus Theologica
Torsdag 2. november kl. 17:15 -19:00, rom U214 Domus Theologica
Onsdag 8. november kl. 17:15 -19:00, rom U214 Domus Theologica
Torsdag 16. november kl. 17:15 -19:00, rom U214 Domus Theologica
Dagfinn Karlsen
Gruppe8
Fredag 1. september kl. 08:15 -10:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 15. september kl. 08:15 -10:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 6. oktober kl. 08:15 -10:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 20. oktober kl. 08:15 -10:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 3. november kl. 08:15 -10:00, rom U309 Domus Theologica
Fredag 10. november kl. 10:15 -12:00, Auditorium U40 Domus Theologica
Fredag 17. november kl. 08:15 -10:00, rom U214 Domus Theologica
Sissel Merete Finholt
Gruppe9
Fredag 1. september kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 15. september kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 6. oktober kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 20. oktober kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 3. november kl. 12:15 -14:00, rom U309 Domus Theologica
Mandag 6. november kl. 08:15 -10:00, rom U309 Domus Theologica
Fredag 17. november kl. 12:15 -14:00, rom U214 Domus Theologica
Sissel Merete Finholt
Gruppe10
Fredag 1. september kl. 14:15 -16:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 15. september kl. 14:15 -16:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 6. oktober kl. 14:15 -16:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 20. oktober kl. 14:15 -16:00, rom U214 Domus Theologica
Fredag 3. november kl. 14:15 -16:00, rom U214 Domus Theologica
Mandag 6. november kl. 12:15 -14:00, Auditorium U40 Domus Theologica
Fredag 17. november kl. 14:15 -16:00, rom U214 Domus Theologica
Sissel Merete Finholt