Trenger du opplæring i classfronter? Se i beskjedfeltet på semestersiden for tid og sted.
Forelesninger
Orienteringsmøte
Onsdag 16. august kl. 09:00 -10:00, Auditorium 1 Helga Engs hus
Innføringsseminar
Mandag 14. august kl. 09:15 -14:00, Sophus Lies auditorium Sophus Lies hus
Læring og utvikling
Mandag kl. 10:15 -12:00, Auditorium 1 Georg Sverdrups hus
Undervisning: 21. august - 18. september og 2. oktober - 27. november
Bodil Jorun Stokke Olaussen, Ragna Bente Hagtvet, Stein Erik Ulvund, Vibeke Moe, Edvard Befring
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt
Onsdag kl. 10:15 -12:00, Auditorium 1 Georg Sverdrups hus
Undervisning: 23. august - 20. september og 4. oktober - 29. november
Onsdag 27. september kl. 10:15 -12:00, Auditorium 1 (MU21) Kjemibygningen
Steinar Theie, Finn Rudolf Hjardemaal, Kjell Skogen, Knut Tveit, Thor Arnfinn Kleven, Erling Lars Dale, Christian Watkin Beck
Innføring i classfronter
Torsdag 31. august kl. 12:15 -13:00, Auditorium 1 Helga Engs hus
Studentledete seminarer
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 1
Mandag kl. 08:15 -10:00, Seminarrom U36 Helga Engs hus ( i perioden 4. september til 20. november)
Tristan Michael Gaiwain Pollux Dobson
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 2
Mandag kl. 16:15 -18:00, Seminarrom U36 Helga Engs hus ( i perioden 4. september til 20. november)
Ane Marte Hoel Glestad
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 3
Tirsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom U36 Helga Engs hus ( i perioden 5. september til 21. november)
Sille Kristin Holte
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 4
Tirsdag kl. 16:15 -18:00, Seminarrom U36 Helga Engs hus ( i perioden 5. september til 21. november)
Emilia Ingegerd Andersson
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 5
Onsdag kl. 16:15 -18:00, Seminarrom U36 Helga Engs hus ( i perioden 6. september til 22. november)
Tristan Michael Gaiwain Pollux Dobson
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 6
Torsdag kl. 16:15 -18:00, Seminarrom U36 Helga Engs hus ( i perioden 7. september til 23. november)
Per Søgaard
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 7
Fredag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom U36 Helga Engs hus ( i perioden 8. september til 24. november)
Marina Eva Anelie Lundgren
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 8
Mandag kl. 16:15 -18:00, Seminarrom 232 Helga Engs hus ( i perioden 4. september til 20. november)
Tonje Brændeland Baardsen
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 9
Mandag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom 232 Helga Engs hus ( i perioden 4. september til 20. november)
Margaretha Geeske Otter Den Hollander
CF-Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 10
Tirsdag 12. september kl. 10:15 -12:00, Seminarrom U30 Helga Engs hus
Kjersti Larsen
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 11
Tirsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom 232 Helga Engs hus ( i perioden 5. september til 21. november)
Marina Eva Anelie Lundgren
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 12
Onsdag kl. 08:15 -10:00, Seminarrom 232 Helga Engs hus ( i perioden 6. september til 22. november)
Tone Elisabeth Hognerud Bråten
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 13
Mandag kl. 08:15 -10:00, Seminarrom 234 Helga Engs hus ( i perioden 4. september til 20. november)
Tonje Brændeland Baardsen
Utdanningsvitenskap som fag og forskningsfelt 14
Mandag kl. 16:15 -18:00, Seminarrom 234 Helga Engs hus ( i perioden 4. september til 20. november)
Utdanningsvitenskap som fag og forskninsfelt 15
Mandag kl. 18:15 -20:00, Seminarrom 234 Helga Engs hus ( i perioden 4. september til 20. november)
Læring og utvikling
Læring og utvikling 1
Onsdag kl. 16:15 -18:00, Seminarrom 234 Helga Engs hus ( i perioden 6. september til 22. november)
Mari Evdsten, Kari Cecilie Enger
Læring og utvikling 2
Torsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom 234 Helga Engs hus ( i perioden 7. september til 23. november)
Kine Vargel
Læring og utvikling 3
Fredag kl. 08:15 -10:00, Seminarrom 234 Helga Engs hus ( i perioden 8. september til 24. november)
Silje Breivi Eriksen
Læring og utvikling 4
Tirsdag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom U31 Helga Engs hus ( i perioden 12. september til 21. november)
Kine Vargel
Læring og utvikling 5
Fredag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom U31 Helga Engs hus ( i perioden 15. september til 24. november)
Per Søgaard
Læring og utvikling 6
Onsdag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom U31 Helga Engs hus
Undervisning: 6. september - 4. oktober og 18. oktober - 22. november
Marianne Aasvestad
Læring og utvikling 7
Onsdag kl. 08:15 -10:00, Seminarrom U31 Helga Engs hus ( i perioden 6. september til 22. november)
Marianne Aasvestad
Læring og utvikling 8
Fredag kl. 08:15 -10:00, Seminarrom U31 Helga Engs hus ( i perioden 8. september til 24. november)
Læring og utvikling 9
Mandag kl. 08:15 -10:00, Grupperom 1 Georg Sverdrups hus ( i perioden 4. september til 20. november)
Jorid Hillestad Lundeberg
CF-Læring og utvikling 10
Mandag 11. september kl. 12:15 -14:00, Seminarrom U30 Helga Engs hus
Kjersti Larsen
Læring og utvikling 11
Mandag kl. 14:15 -16:00, Grupperom 1 Georg Sverdrups hus ( i perioden 18. september til 20. november)
Morten Stensrud
Læring og utvikling 12
Tirsdag kl. 08:15 -10:00, Grupperom 1 Georg Sverdrups hus ( i perioden 5. september til 21. november)
Jorid Hillestad Lundeberg
Læring og utvikling 13
Onsdag kl. 08:15 -10:00, Grupperom 1 Georg Sverdrups hus ( i perioden 6. september til 22. november)
Jon Kaurel
Læring og utvikling 14
Onsdag kl. 12:15 -14:00, Grupperom 1 Georg Sverdrups hus ( i perioden 6. september til 22. november)
Jon Kaurel
Læring og utvikling 15
Fredag kl. 12:15 -14:00, Grupperom 1 Georg Sverdrups hus
Undervisning: 8. september, 22. september - 6. oktober og 20. oktober - 24. november
Vårens emner
Kjersti Larsen