Forelesninger
Mandag kl. 14:15 -16:00, Sophus Lies auditorium
Undervisning: 23. august - 4. oktober og 18. oktober - 29. november
Onsdag kl. 14:15 -16:00, Sophus Lies auditorium
Undervisning: 25. august - 6. oktober og 20. oktober - 1. desember
Erik Løw
Regning i plenum
Fredag kl. 10:15 -12:00, Sophus Lies auditorium
Undervisning: 27. august - 8. oktober og 22. oktober - 3. desember
Torstein Kastberg Nilssen
Gruppeundervisning
Gruppe 1
Torsdag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom C317 Vilhelm Bjerknes hus
BIO
Undervisning: 2. september - 7. oktober og 21. oktober - 2. desember
Gruppe 2
Torsdag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom C309 Vilhelm Bjerknes hus
BIO
Undervisning: 2. september - 7. oktober og 21. oktober - 2. desember
Gruppe 3
Torsdag kl. 12:15 -14:00, Rom 534 Niels Henrik Abels hus
BIO
Undervisning: 2. september - 7. oktober og 21. oktober - 2. desember
Gruppe 4
Mandag kl. 12:15 -14:00, C303 Orakelrom Vilhelm Bjerknes hus
MBK
Undervisning: 30. august - 4. oktober og 18. oktober - 29. november
Gruppe 5
Tirsdag kl. 08:15 -10:00, Auditorium 3 Vilhelm Bjerknes hus
MBK
Undervisning: 31. august - 5. oktober og 19. oktober - 30. november
Gruppe 6
Tirsdag kl. 08:15 -10:00, C303 Orakelrom Vilhelm Bjerknes hus
MBK
Undervisning: 31. august - 5. oktober og 19. oktober - 30. november
Gruppe 7
Mandag kl. 10:15 -12:00, C303 Orakelrom Vilhelm Bjerknes hus
Informatikk
Undervisning: 30. august - 4. oktober og 18. oktober - 29. november
Gruppe 8
Tirsdag kl. 10:15 -12:00, Auditorium 3 Vilhelm Bjerknes hus
Informatikk
Undervisning: 31. august - 5. oktober og 19. oktober - 30. november
Gruppe 9
Mandag kl. 10:15 -12:00, Auditorium 3 Vilhelm Bjerknes hus
Informatikk
Undervisning: 30. august - 4. oktober og 18. oktober - 29. november
Gruppe 10
Onsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom C313 Vilhelm Bjerknes hus
Informatikk
Undervisning: 1. september - 6. oktober og 20. oktober - 1. desember
Gruppe 11
Tirsdag kl. 14:15 -16:00, Auditorium 3 Vilhelm Bjerknes hus
Informatikk
Undervisning: 31. august - 5. oktober og 19. oktober - 30. november
Gruppe 12
Torsdag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom C305 Vilhelm Bjerknes hus
GEO+KJEMI
Undervisning: 2. september - 7. oktober og 21. oktober - 2. desember
Gruppe 13
Mandag kl. 12:15 -14:00, Auditorium 3 Vilhelm Bjerknes hus
LEKT+Årsenheten i realfag
Undervisning: 30. august - 4. oktober og 18. oktober - 29. november
Selvstudiumsgruppe
De som ikke får plass i ordinære grupper plasseres i denne gruppen. Det er ingen undervisning, men du vil få dine obligatoriske innleveringer rettet. Dersom du ønsker plass i en av de andre gruppene, send en e-post til: studieinfo(at)math.uio.no, så vil vi forsøke å hjelpe deg dersom det blir ledig i løpet av semesteret.
Snublegruppe
Snublegruppen er et ekstratilbud for dem som har behov for litt ekstra oppfølging. Påmelding etter "først-til-mølla"-prinsippet og obligatorisk oppmøte dersom du får plass.
Onsdag kl. 16:15 -18:00, C303 Orakelrom Vilhelm Bjerknes hus
Snublegruppe - påmelding via epost etter første forelesning
Undervisning: 1. september - 6. oktober og 20. oktober - 1. desember
Obligatoriske innleveringer
Torsdag 23. september
Innlevering av obligatorisk oppgave 1 innen 14.30
Torsdag 11. november
Innlevering av obligatorisk oppgave 2 innen 14.30